• Kazandığınız her 1000 ÇTL birikiminizi 5 TL ile değiştirip ödeme alabilirsiniz...
  • Merhaba Ziyaretçi.
    "MANZARA" konulu fotoğraf yarışması için sizde fotoğraf gönderebilirsiniz. Ilgili konu için BURAYA bakabilirsiiz.
    Sizi de katılıma davet ediyoruz...

Söz'sel Hezeyanlar

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Bu konuda artık dökecek bir birikim olmaması dileğiyle, son kırıntıları döktüğünü varsayıyorum. :)

Çağlayağmur

👪🤗
Süper Moderatör
HAYAT..... Sen istediğin müddetçe istediğin yöne gider. O yolu çizen sensin. Neşede sende hüzünde. Yeterki izin ver canımıniçiiiii.

KALBİM..... yukardaki cümlede gizli 😍😘

r0se

📖 ♥ ☕ ♥ 🎧
Özel üye
HAYAT..... Sen istediğin müddetçe istediğin yöne gider. O yolu çizen sensin. Neşede sende hüzünde. Yeterki izin ver canımıniçiiiii.

KALBİM..... yukardaki cümlede gizli 😍😘
Hayat deyip susuyorum artık ne gelecekse göğüslemeye hazırım işte :)
Kalbimde de,
Evet almışsın inceyi ablacım..geriye dönüp baktığımda geride kaldığını bikez daha anladm işte anılar geldi gözüme baya yol katetmişim .

Herşey insan için yine bi cümleyle anlamışsın beni seviyorum seni ablam 💞😍
Bu konuda artık dökecek bir birikim olmaması dileğiyle, son kırıntıları döktüğünü varsayıyorum. :)
Yani yine duramaz yazarsam da süpriz olmaz ama eskisi gibi değilim anlamışsındır :D

r0se

📖 ♥ ☕ ♥ 🎧
Özel üye
Uykum var.
Evimi, yatağımı özledim.
İstemiyorum burada kalmak ama birsüre buradayım lağneeeet olsun.
Birde çok özledim boncuğumu mavişimi.
Alkahtan anne babam ve çakılıma kavuştum.
Yoksa ervahım ın özlemi zor gelirdi .artık katlanacagız bir süre ayrı kalmaya yapacak bişey yok
Bazı insanlar iyi ki varlar <3

r0se

📖 ♥ ☕ ♥ 🎧
Özel üye
Off 2 gündür çok kötüyüm midem bulanıyor ağrıyor virüs mü kaptım naptım ya hiç bişey
Yiyemıyorum doğru düzgün uyuyamıyorum hiç iyi değilim birde kuzenim gelecek yolda
Halim yok napacam bilmiyorum . 3gün uyuyasm var evimi de özledim ;( götürün beni buradan diye bağırasm var