• Merhaba Ziyaretçi
    "Yalnızlık" konulu fotoğraf yarışması açıldı. Konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi katılıma davet ediyoruz...

Şüpheli Çanta Korku Yarattı

SizinSesiniz

~~ Son Kez ~~
Özel üye
Çorlu’da otobüs durağının yanında bulunan şüpheli paketten yağmurluk çıktı. Otobüs durağına bırakılan şüpheli paket bomba olasılığına karşı panik yarattı. Polis durak ve çevresinde yoğun güvenlik önlemi aldı.

Çorlu’da Kumyol Caddesi belediye binası arkasındaki otobüs durağının yanında unutulan paketi gören vatandaşlar polisi aradı. Otobüs durağının en yoğun olduğu zamanda yapılan ihbar üzerine harekete geçen polis ekipleri, otobüs durağını boşalttıktan sonra güvenlik şeridi çekerek yolun bir bölümünü trafiğe kapattı. Otobüslere binerek evlerine gitmek isteyen vatandaşları daha ileriye yönlendiren polisin uyarılarını dikkate almayan bazı vatandaşların ise emniyet şeridi ile ayrılan alandan geçmeye devam etmesi dikkat çekti.
Terörle Mücadele Büro Amirliği ekiplerinin olay yerinde yaptıkları incelemede, paketten askeri kamuflajlı yağmurluk çıktı. Yağmurluk belediye temizlik işçileri tarafından alınarak çöpe atıldı. Polis güvenlik şeridini kaldırırken, vatandaşlar da derin bir nefes aldı.KAYNAK: corluda.com
 
Top