• Merhaba Ziyaretçi
    "En Güzel Ekran Resmi Yarışması" içiin anket açıldı. İlgili ankete BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de ankete oy vermeye davet ediyoruz...

Magazin "Tarkan'la Flört Etmeyi Çok İsterdim"

Papatya

I always believe in miracles...
V.I.P


Türk pop müziğinin efsane ismi Füsun Önal, Radyo Turkuvaz'da 'Hey Gidi Günler' programına konuk oldu. Önal, Kenan Doğulu'nun da canlı yayına bağlandığı programda, bilinmeyen yönlerini anlattı.

Kendisini tam bir flört kanını olarak tanımlayan Füsun Önal hayatına girmek isteyen erkeklerin genç ve enerjik olması gerektiğinin altını çizerek Tarkan'a olan hayranlığını da dile getirmekte bir sakınca görmedi.

Çıktığı radyo programında kendisine hiç bir sansür uygulamadan herşeyi anlatan Füsun Önal ilk olarak Kenan Doğulu ve Beren Saat çiftinden bahsetti:

"Biz erkek tarafı olarak Kenan'ın Beren Saat ile birlikte olmasından çok mutluyuz. Çok tatlılar. Onlara, "Dışarı çıkmayın, size nazar değmesin" diyorum.

"TAM BİR FLÖRT KADINIYIM"

Tam bir flört kadınıyım. Lisedeyken üniversiteli abilere aşık olurdum. Sevgililerimi aldattım. Aldatıldım da tabii. İlk eşim Attila Özdemiroğlu ile beni aldattığı için ayrıldık.

TARIK AKAN'LA GİZLİ AŞK YAŞADIK

Kimse bilmez ama hayatımda Attila'dan sonra Tarık Akan oldu. Gizlice yaşadık aşkımızı. O dönem ikimiz de yalanlamıştık. Tarık çok özeldir.

Karşımdaki kişinin en az benim kadar enerjik olması gerekiyor. Bunun için de genç olması lazım. Kenan Doğulu ya da Tarkan'la flört etmek isterdim. Hayatıma giren adamlar da Tarkan ve Kenan'ı çok kıskanır.

 
Top