• Merhaba Ziyaretçi
    "Yalnızlık" konulu fotoğraf yarışması açıldı. Konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi katılıma davet ediyoruz...

Tepsinin En Kullanışlı Hali

Papatya

V.I.P
V.I.P
Sevdiklerine hoş sürprizler yapmak, pazar kahvaltılarının keyfini yatakta çıkarmak isteyenler, ekran karşısında atıştırma alışkanlığı olanlar ve hastalar…

Eşlerine ne hediye alacağına karar veremeyen beylere Galeri İrfan Home hem şık hem kullanışlı bir seçenek olan yastık tepsileri öneriyor. Eşlerine aldıkları bu hediyeyle müthiş pazar kahvaltılarına uyanacak olan beyler bu tepsiden vazgeçemeyecek. Maç keyfi yaparken, bilgisayar oyunu oynarken ya da takip edilen dizilerin yanında, atıştırmalıkları için bu tepsiyi tercih eden beyler heyecanları yüzünden içeceklerinin dökülmesi endişesini taşımayacaklar.

Yatakta kitap okumak ve bu esnada çay-kahve içmek hanımların en keyifli ve en özel anlarındandır. Bu anlarda sağladığı kolaylıkla ve şıklığıyla hanımların vazgeçilmezleri arasına giren yastık tepsiler, arkadaşlara alınabilecek yılbaşı hediyelerinden biri oldu bile. Mevsim geçişlerinde olduğumuz bu günlerde hissettiği kırgınlıkla çayını çorbasını yatağında içmek isteyenlerin de en büyük yardımcısı olacak tepsileri Galeri İrfan Home Avcılar şubesinde bulabilirsiniz.

Orion Yastık Tepsi: 29.90 TL

 
Top