• Merhaba Ziyaretçi
    Yarışma konusu belirlemek için açılan ankete BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de ankete oy vermeye davet ediyoruz...

Tüm Akıllı Telefonlardan Ücretsiz Görüşme Yapmak

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Fring sayesinde tek yazılım içerisinde MSN, Google Talk gibi popüler mesajlaşma yazılımlarını kullanabildiğiniz gibi, Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlara da bu uygulama üzerinden erişip güncellemeler yapmak mümkün oluyor. WiFi ve 3G üzerinden konuşmalar yaparak görüşmelerinizi ücretsiz yapmanız da mümkün.

Yazılımı bilgisayarınıza kurarak, Skype gibi yurt dışı ve cep telefonlarıyla internet üzerinden çok ucuza konuşmanız da mümkün.

Fring'i yükledikten sonra kendinize bir hesap oluşturun. Aşağıda, MSN hesabımızdaki kişileri görebiliyoruz. Bu listedeki herhangi birine tıklayarak hangi mesajlaşma seçeneklerini kullanabileceğimize bakalım.

Karşıdaki kişinin kullandığı cihaza bağlı olarak 3 farklı iletişim seçeneği mevcut. Bunlar; yazılı, sesli ve görüntülü. Hatta bunları denemeniz için listenizde "fring test call" kişisini göreceksiniz. Bu kişi, aslında bir robot. Sadece uygulamaya kolay alışmanız için yapılmış.

Görüntülü konuşma için kamera ikonuna tıkladığınızda ise kablosuz ağ desteği sayesinde ücretsiz olarak iletişim kurma imkanı bulduğunuzu göreceksiniz.

Hemen başlamak için uygulamayı http://www.fring.com adresinden indirebilirsiniz. Bilgi için ise Türkçe sayfasına http://www.fring.com/turkey/ adresinden bakabilirsiniz.
 
Top