• Merhaba Ziyaretçi
    "En Güzel Ekran Resmi Yarışması" içiin anket açıldı. İlgili ankete BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de ankete oy vermeye davet ediyoruz...

ufak bi sır size :D

potito

Aktif
Bir ilişki yaşamamışsanız ve bir kız sizden 3 sene önce hoşlanmışsa bugün de aynı şeyleri hissediyor olması büyük bir ihtimaldir. Onun erkek arkadaşı olması veya olmaması bunu değiştirmez. Çünkü size ne kadar ulaşamazsa sizi gözünde o kadar büyütüyor. Diğer erkekleri de bu yarasının üzerini kapamak için tampon olarak kullanıyor.

Hatta bazı kızların size “Kanka” dediğini bilirsiniz yada bir yakın arkadaşıyla aranızı yapmaya çalıştığını görmüşsünüzdür. Hiç bunu neden yaptıklarını düşündünüz mü?

Cevabınız hayır ise, okumaya devam edin.

Bazı kızlar ulaşamadığı erkeklerin sürekli yanlarında olmak ve onlardan maksimum faydayı sağlamak için, ya kanka derler yada yakın arkadaşlarını ayarlamaya çalışırlar. Hatta çevrenizde çoğu kankanın , sevgiliye döndüğünü görmüşsünüzdür. İşte sebebi budur.

Bu da , çekiciliğin “ eğer arada bir şey yaşanmamışsa” ne kadar uzun süreli olabileceğinin kanıtıdır. Şimdi zihniniz “ kanka “ olasılığına açıldı. Size kanka diyenlere daha farklı bakmanızı tavsiye ederim : )
 

Benzer konular

Top