• Merhaba Ziyaretçi
    "En Güzel Ekran Resmi Yarışması" içiin anket açıldı. İlgili ankete BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de ankete oy vermeye davet ediyoruz...

Magazin Ünlü Şarkıcı Kaza Geçirdi

Papatya

I always believe in miracles...
V.I.P


'Bir Zamanlar Osmanlı' dizisinde rol alan Özcan Deniz, at binerken sol bacağındaki tendonlarını yırtarak hastaneye kaldırıldı.

Özcan Deniz, ilk müdahalelerin ardından sol bacağındaki tendonlarının yırtılması üzerine kaldırıldığı hastanedeki, ilk tedavi sürecinden sonra İstanbul'daki Acıbadem Hastanesi'ne sevki yapılmak üzere ambulansla yola çıkartıldı.

"NAZARA BİR KEZ DAHA İNANDIM"

Sanatçı sosyal medyadaki hayranlarıyla durumunu paylaşırken, nazara geldiğini ifade etti. "Bugün nazara bir kez daha inandım. Bu gün Bir Zamanlar Osmanlı'nın setinde at binerken ters bir hareketle tendonlarımı yırttım. Tedavim sürüyor. Ama çok şükür ciddi bir durum yok.

Geçmiş olsun dilekleriniz bana ilaç oluyor, beni çok mutlu ediyor. Teşekkür ederim" diyen Deniz'in tedavi sürecini İstanbul'daki hastanede tamamlayarak iyileşmesinin ardından sete geri döneceği bildirildi.

HAFTADA 40 BİN LİRA KAZANIYOR

Özcan Deniz bu sene başında rol almaya başladığı diziden her bölümde cebine tam 40 bin TL koyuyor. Dizide; dönemin adsız kahramanlarından birini canlandıran olan Deniz; uzun arayışlar sonunda rolü kaptı.

Özcan Deniz rolü aldıüı zaman "Tarihi bir rolde yer almak gurur verici ama asıl gururu Türkan Şoray ile aynı projede yer aldığım için yaşıyorum" demişti.

 
Top