• Merhaba Ziyaretçi
    "En Güzel Ekran Resmi Yarışması" içiin anket açıldı. İlgili ankete BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de ankete oy vermeye davet ediyoruz...

Utangaç Kızın Mutluluk Rehberi

Papatya

My everything.
V.I.P


Konu cinsellik olduğunda herkesin aynı rahatlıkta olması beklenemez.

Bazılarımız nelerden hoşlandığını daha rahat söylerken, bazılarımız ise asla dile getirmiyoruz.

"Yatak odasında konuşulan yatak odasında kalı" kuralını hatırlatmak isteriz.

Partneriniz ile ilişkinizin daha da derinleşmesini istiyorsanız, bunun cinsel bir bütün içinde çok daha sağlam ve keyifli olacağı gerçeğini unutmamalısınız.

Utangaç Ceketinizi Çıkartın

Birlikteliğinizin uzunluğu elbetteki birbirinize karşı olan rahatlığınızda büyük rol oynar. Ancak unutmayın ki, sizi beğendiği ve sizinle olmak istediği için yaşıyor bu ilişkiyi.

Ona kendinizi beğendirmeye çalışmaktan vazgeçip, ilişkinin tadını ççıkartmaya bakın. Cinselliğin özgürlüğünün tadına varmak istiyorsanız utangaçlıktan vazgeçmeniz kaçınılmaz.

Seksapelinizi Öne Çıkartın


Erkeklerin önemli olan iç güzellik dedikleri nadiren görülür. İlk olarak baktıkları kesinlikle dış görüntünüz.

Çarpıcı görünen bir kadından etkilenmemesi zor olan erkeklerin ilgisini çekmenin en kolay yolu seksi bir görüntüdür. Giydiklerinizin aşırı açık olmasındansa, gizli dekolteler ve yırtmaçları tercih etmenizi öneririz.

Ortama Sıcaklık Katın

Sevgiliniz ile yalnız kalacağınız zamanlarda bulunduğunuz ortamı mümkün olduğunca rahat, mümkünse loş hale getirin. Mum ışığı eşliğinde geçirilen zamanlarda utangaçlığı adım adım yendiğinizi fark edeceksiniz.

Hafif bir müzik, birbirinize söyleyeceklerinizin dilinizden daha kolay dökülmnesine yardımcı olacaktır.

Onu Kahraman İlan Edin

Erkeklerin övülmekten ve pohpohlanmaktan hoşlandığı yeni bir haber değil.

Yapmanız gereken aşırı övgü değil elbette ancak ona ne kadar hayran olduğunuzu, sizi ne kadar etkilediğinizi dile getirdiğinizde iyice tahrik olacak ve sizi daha fazla mutlu etmek için elinden geleni yapacaktır.

 

Benzer konular

Top