• Arkadaşlar, bu sıralar imgur üzerinden gösterilen resimlerle ilgili proxy sorunu var sunucu kaynaklı.. Sorunun çözümünü arıyoruz geçici bir sorun olduğunu varsayıyorum....

Uzun kollu gelinlik modelleri

dderya

kOkOşŞ
AdminE
Uzun kollu gelinlik modelleri
Dantelli uzun kollu gelinlikler
Zarif uzun kollu gelinlik çeşitleri

Düğününü sonbahar-kış sezonunda yapacak olanların çoğunlukla tercih etmekte olduğu uzun kollu gelinlikler, doğru kalıplardaki vücutla buluştuğunda çok zarif bir görüntü veriyor.
İnce kollar ve ince bir bel gerektiren uzun kollu gelinliklere dantel işlemeleri çok yakışıyor.
 

dderya

kOkOşŞ
AdminE
Geçmiş zamanlardan çıkıp gelmiş gibi duran vintage uzun kollu gelinlik modeli, açık bırakılmış dalgalı bir saç modeli ve zarif çiçeklerle çok uyumlu olurdu.

Sırt dekoltesi bulunan gelinlikleri tercih edecekseniz saçlarınızı açık bırakmamalısınız; çok özensiz görünecektir.

 

Papatya

V.I.P
V.I.P
Birbirinden şık uzun kollu gelinlikler
Gelinlik seçiminiz için fikir edinmek mi istiyorsunuz?
Bu güzel uzun kollu gelinlikleri sizler için derledik.
Uzun Kollu Gelinlikler Hangi Kumaşlar ile Kullanılır?
Konuyu kumaşlara getirdiğime göre buradan devam edebilirim. Gelinliğin kol kumaşı genellikle üst beden kumaşıyla aynı olduğu için çoğunlukla dantel, tül, şifon ve uzun kollu gelinliklerde en çok brode kumaşlarda tercih ediliyor. Nakışlı Fransız danteli adı verilen brode kumaş, tül kumaşın üzerine Fransız danteli işlenip son haline getirilerek elde edilir.
Özellikle vintage bir görünüm vermek istiyorsan ipek etek kesimli gelinlik modelinin üst bedenini güpür detaylar ile hazırlatmalısın.
Bu tarz gelinlik modelini tarihi düğün mekanlarında gönül rahatlığı ile kullanabilirsin.
Kolları bileğe kadar uzun güpür kumaştan tasarlanan düz kesim bir gelinlik ile eski zamanın gelinlerine gönderme yapacağın gibi fotoğraflarda zamansız bir etki de yaratarak modası hiç geçmeyen bir gelinlik giymiş olursun.
(Fotoğraflar alıntıdır.)
 

Top