• Arkadaşlar, bu sıralar imgur üzerinden gösterilen resimlerle ilgili proxy sorunu var sunucu kaynaklı.. Sorunun çözümünü arıyoruz geçici bir sorun olduğunu varsayıyorum....

VakıfBank’tan kamu personeli ve bankacılara özel “Taksitli İhtiyaç Kredisi”

“Halden anlayan banka” VakıfBank, kamu personeli ve bankacılara özel “Taksitli İhtiyaç Kredisi” kampanyası ile 70 bin TL’ye kadar kredi imkanı sunuyor.

VakıfBank, “Taksitli İhtiyaç Kredisi” kampanyası ile tüm kamu personeli ve bankacılara uygun vade ve ödeme seçenekleriyle kredi imkanı sunuyor.

VakıfBank; kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan veya emekli tüm kamu personeli ve bankacılara yönelik geliştirdiği “Taksitli İhtiyaç Kredisi” kampanyası ile müşterilerinin 70 bin TL’ye kadar nakit ihtiyacını 48 aya varan vadelerle karşılıyor. VakıfBank müşterileri, eşit taksitli ödemelerin yanı sıra 3 ay ödemesiz dönemli, aylık eşit taksitli ve değişken ödeme seçeneklerini de tercih edebiliyor.

Kampanyalar hakkında detaylı bilgiye www.vakifbank.com.tr’den, en yakın VakıfBank şubesinden veya 444 0 724 numaralı çağrı merkezinden ulaşılabilir.
 

Top