• Merhaba Ziyaretçi
    "En Güzel Ekran Resmi Yarışması" içiin anket açıldı. İlgili ankete BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de ankete oy vermeye davet ediyoruz...

Vampirler ve Kurt Adamlar BiteFigh online oyun

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
Vampirler ve Kurt Adamlar arasinda
yüz yillardir süren bir savas var.

İlk olarak Bitefight Resmi Sitesine giriyoruz; http://www.bitefight.net/1-) Kesinlikle kayıt olmadan önce ilk işiniz Künye, GİS, Veri Gizliliği \ Korunması Açıklamasını okumak ve anlamak olsun..

2-) Kayıt ol Butonuna tıklayarak aşağıda açılan pencereden Oyuna Başlamak İstediğiniz ırkı seçiyorsunuz..
Sonraki Aşamada ;
Sistem size en uygun serveri otomatik olarak tanımlayacaktır.. Sizde buna uygun olarak;

1-) Oyuncu isminizi yazın..

2-) Oyuna girerken kullanacağınız şifrenizi girin.. (Basit şifreler kullanmanız önerilmez..)

3-) Buraya oyuna başlamak için size gönderilecek olan aktivasyon linkinin gönderilmesini istediğiniz mail adresinizi yazın.. (Aynı zamanda oyuna kayıt mailiniz olacaktır.. Ve kesinlikle Buraya yazacağınız mail adresiniz oyununuzun güvenliği için MSN vb sohbet programlarında kullandığınız mail adresiniz olmasın..)

Dikkat!: Size gönderilen Aktivasyon Linkini kesinlikle silmeyin oyunda aktif olduğunuz sürece saklı tutunuz zira heran lazım olabilir!
4-) İlk baştada belirttiğim gibi oyuna kayıt olmadan önce Genel İş Şartlarını (GİŞ) leri okuyun ve kabul ettiğinize dair işaretleyin.. Bunları kabul etmezseniz oyuna kayıt olamazsınız..

5-) Kayıt olurken bulunacağınız serverda Oyuncu ismini bildiğiniz arkadaşınız var ise onun ismini yazabilirsiniz.. Bunu yaptığınızda arkadaşınızın genel profilinin altında isminiz gözükecektir.. (Aynı ırkı seçtiğiniz takdirde..)
 
Top