• Arkadaşlar, bu sıralar imgur üzerinden gösterilen resimlerle ilgili proxy sorunu var sunucu kaynaklı.. Sorunun çözümünü arıyoruz geçici bir sorun olduğunu varsayıyorum....

Yüreğime Dokunuşların...

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Seninle geçirebileceğim her bir ana hasret yüreğim..Ellerini tutmaya, güzel gözlerinde yok olmaya, ışığınla aydınlanmaya aç bir ben ve senin için çarpan yüreğim..

Duyurabilirmiyim sana sesimi, kalbimin haykırışlarını..Duysan da bilirmisin ben olduğumu? Adının her hecesini, gözlerinin ışıltısını, güzel masum kalbini ilmek ilmek dokumuşum yüreğime. Her bir zerresinde sen varsın benliğimin..Ve sen kalbimin en ulaşılmaz yerinde, en güzel köşesinde taht kurmuşsun kendine..En yakışanı sana yapmışsın yine. Peki duyar mısın tüm bu çırpınışları, anlarmısın kalbimin deli gibi attığını seninle, ismin her zikredişimde benliğimde bir kez daha aydınlandığını, bin kat daha büyüdüğünü bilirmisin ey sevdiğim..

Her duamda sen, gözlerimi her kapayışımda yine sen varsın..Seni bulmanın, senin olmanın, sana dokunmanın, anlamanın seni özlemiyle yanar durur şu kor olmuş kalbim..Senin gözlerindi yüreğime dokunan, güzel sözlerin, hayat dolu ışıltın, benliğindi dokunuşların..Senin olmasamda, sana doya doya bakamasamda en kıymetlimsin ya, kalbim seninle hayat buluyor ya, gerisi olsa da olur olmasa da..Hayatı bana öğrettin ya, beni ben yaptın ya, tek sen ol yeterki sen ol..İster yakınımda, ister uzağımda..

Gözlerin, sözlerin, samimiyetin olsun can buluşlarım, yüreğime dokunuşların..Varsın ulaşmasın ellerim ellerine, görmesin gözlerim güzel gözlerini..Ama sen kendini esirgeme benden, hep yüreğimde ol ve hep hayatımın anlamı, yaşamamın güzelliği ol..

Yüreğime dokunuşların hayatımın anlamı olduğu gibi yaşama amacım da hep sen ol...alıntı
 

Benzer konular


Top